CEVRO INSTITUT OPEN AIR 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

CEVRO INSTITUT OPEN AIR 2019

Foto: FbŠ Bohemians

> Termín

14.9.2019-15.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Utkání pod širým nebem zahájí florbalovou sezónu. Letos se již počtvrté uskuteční tato jedinečná událost, během které se na centrální dvorci pražské Štvanice představí tři velkokluby. Bude to velké. Rezervujte si druhý zářijový víkend 13. až 15.9.2019. Těšit se můžete hned na první kolo Tipsport Superligy. V pražském derby se Klokani pokusí vítězně vkročit do ligového ročníku. Proti nim se postaví superligový nováček Black Angels, který sehraje vůbec své první utkání v nejvyšší soutěži. Svou sezónu zde zahájí i extraligový tým žen FbŠ Bohemians, který pod širým nebem vyzve rivala Panthers Praha. K vidění budou i mládežnické týmy v rámci turnaje Open Air Kids, který je velkým zážitkem pro mládežnické hráče a hráčky všech tří zapojených klubů. Tento turnaj startuje již v sobotu 14. září. Na letošní ročník si FbŠ Bohemians připravila i jednu novinku, a to zařazení ligových zápasů juniorů a juniorek. Kromě sportovního programu bude zajištěn i bohatý doprovodný program. Na co se mohou účastnící těšit, odtajní pořadatelé v průběhu srpna a září. Co je ale již teď jasné, že dojde k vyhlášení výherce LETNÍ SOUTĚŽE AUTO JAROV, ve které stále můžete soutěžit až do konce srpna. Autor nejoriginálnější fotografie získá na víkend zbrusu nový VOLKSWAGEN T-CROSS. Svou účast na akci potvrdil i tradiční moderátor Rey Koranteng. Dokážou florbalisté Bohemians napravit loňskou prohru s Tatranem a budou konečně pod širým nebem bojovat? A zvládne extraligový tým Klokanek zopakovat loňské vítězství? To se dozvíme již v neděli 15. září. Buďte s námi u toho a nezmeškejte tuto velkolepou akci. Předprodej zvýhodněných vstupenek startuje ve čtvrtek 1.8.2019. Nedělní program 15.září 12:30 – Extraliga žen: Bohemians vs. Panthers 15:00 – Tipsport Superliga: Bohemians vs. Black Angels

> Otevírací doba

8:00 - 19:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Ostrov Štvanice 38
Telefon: 774 168 745
E-mail: [email protected]

> Komentáře