Festival zelí 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Festival zelí 2019

> Termín

21.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Zveme vás na událost podzimní sezóny do zelárny Lobkowicz Přijďte ochutnat jedinečné lobkowiczké kysané zelí vyráběné tradičně v modřínových kádích a nově také čerstvé zelné saláty oceněné jako Regionální potravina plzeňského kraje. Přijďte ochutnat jedinečné lobkowiczké kysané zelí vyráběné tradičně v modřínových kádích a také čerstvé zelné saláty oceněné v roce 2014 a 2015 jako Regionální potravina plzeňského kraje. Celý náš sortiment zelných výrobků si můžete prohlédnout zde. Během festivalu se dozvíte, jak si připravit kvalitní kysané zelí sami doma a jak s ním nakládat v kuchyni. Budete mít možnost zakoupit vše potřebné pro přípravu vlastního kysaného zelí, s čímž vám poradí odborníci z výroby anebo přímo někdo z rodiny Lobkowiczů. Dále bude připraveno skvělé podzimní zelné menu. K prodeji bude nejen čerstvé krouhané zelí, ale také již letošní kysané zelí a zelná šťáva, která je pro své koncentrované zdraví vyhledávaným doplňkem stravy a součástí boje za vyšší imunitu před nadcházející zimou. V průběhu festivalu si vyzkoušíte šlapání zelí v kádích, přičemž pro dospělé holínky máme, děti ať si radši vezmou vlastní. V rámci zdravějšího životního stylu budou, tedy kromě nabídky výborných jídel, organizovány soutěže, hlavně pro Vaše děti, na které čekají velmi zajímavé ceny. ZÁMEK: 10 a 13 hod. - uvítací průvod vladaře s družinou - zámek-zelárna a zpět na zámek komentované prohlídky zámku v barokních kostýmech středověká krčma ve sklepení zámku s programem vystoupení šermířů NÁDVOŘÍ: ROCKNROLLA - rolovaná zmrzlina BERWON MICHAEL - francouzké sýry VINAŘSTVÍ BETTINA LOBKOWICZ MĚLNÍK MILAN WIGO - honácké biče + výrobky z kůže DVŮR KRASÍKOV - kozí sýry výrobky z medu, med, domácí marmelády MAMACITA - zelné placky RESTAURACE U ZAHRADNÍKŮ - segedín, zelňačka, pivo Lobkowicz POKRMY ŠÉFKUŘE P. FILIPA VRACOVSKÉHO PARK: PROJÍŽĎKY S KOŇSKOU BRYČKOU UKÁZKA OPEŘENÝCH DRAVCŮ ZELÁRNA: 9.30 – 10.00 pohádka 10 - 12 hod. - sk. Š-umíci 14 - 17 hod. sk. MÁJKA BAND POKRMY RESTAURACE U ŠVEJKA ŠLEHOFER KLATOVY - popcorn, ledová tříšť, cukrová vata, cukrovinky ZÁCHRANNÁ SLUŽBA - ukázky pro děti p. NOVÁK - klobásy, placky pí. HNOJSKÁ - Regionální potravina fa. MOJŽÍŠ Cafe PapáTo malování na obličej, skákací hrad, kolotoč, tvořivá dílnička, soutěže pro děti - šlapání zelí atd. 7 soutěžních stanovišť

> Otevírací doba

9:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň - Křimice
Ulice: Zámecké náměstí 16/13

> Komentáře