Sportmanie Plzeň 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Sportmanie Plzeň 2019

> Fotogalerie

> Termín

17.8.2019 - 25.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Sportmanie Plzeň 2019 nabídne i letos pestrou nabídku sportovních aktivit, vystoupení a autogramiád. Ve spolupráci s regionálními kluby a městskými obvody připravujeme i speciální dny s městským obvodem nebo odborné přednášky a workshopy, které začnou každý den od 18:00. Nově si budete moci vyzkoušet virtuální realitu, překonat lanový park nebo zaběhnout na čas běh na 400m. Slavnostní zahájení: 17. 8. – 16.00 oslava 100 let Miroslava Zikmunda 4 taneční průvody vystoupení Slackline youtuberka Mína, Jan Weber seskok parašutistů Parkour in Motion Zikmund 100 - Vaňourek, Socha hlavní host - Jakub Moulis promítání 3D video - Trávníček, Audy Sportovní aktivity: - lanový park, CARRERA autodráha, vodní skluzavka a mnoho dalšího - soutěž o medaile pro děti - doprovodný program, výstava Zikmund 100, workshopy a autogramiády - každé 3 dny nová stanoviště - speciální dny s městskými obvody - virtuální realita 24.8. – 16.00 – letní Party běh: rodinný běh plný zábavy Podrobné informace se budou doplňovat s ohledem na datum konání akce.

> Otevírací doba

po–pá 13.00–20.00
so–ne 10.00–20.00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň
Ulice: Za obchodním centrem Plaza, Radčická 2

> Komentáře