Muzeum na demarkační linii v Rokycanech | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Muzeum na demarkační linii v Rokycanech

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Muzeum na demarkační linii v Rokycanech je největší nestátní vojenské muzeum v České republice. Zakladatelem a provozovatelem je Nadace pozemního vojska AČR. Ve venkovních expozicích najdete více než 190 ks historické vojenské techniky. Vnitřní expozice je unikátním zpracováním období let 1930 - 1945 v Československu prostřednictvím multimediálních expozic, diorám a trojrozměrných exponátů. Muzeum je pro veřejnost otevřené denně od 1.května do 31.srpna vždy od 9,00 hod. do 17,00 hod. (a v září – pouze o víkendech 9-17) Děti 6-15 let, studenti, důchodci, ZTP - 50,- Kč Dospělí - 90,- Kč Rodinné - 220,- Kč Čtyřnozí mazlíčci na vodítku jsou vítáni. V prostoru vstupní recepce je možné zakoupit občerstvení (klobásy na grilu, pizzu apod.), kávu, točené pivo a limo, nanuky a upomínkové předměty. Pro naše malé návštěvníky jsme 7. 5. 2011 otevřeli nově vybudované dětské hřiště, které nabízí kromě lezecké stěny také např. pohyblivou lávku, 2,5 m dlouhou skluzavku, pružinové houpadlo, houpačku atd.

> Otevírací doba

1.5.-31.8. : 9-17:00
1.9.-30.9. : O víkendech 9-17:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Rokycany
Ulice: Šťáhlavská 1284
Telefon: +420736119461
E-mail: [email protected]

> Komentáře