Kbelské posvícení aneb den bez aut | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kbelské posvícení aneb den bez aut

> Termín

21.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Na vědomost se dává........... Nechejte alespoň jeden den auto doma a přijďte s námi zažít kbelské veselí tak trochu jinak v rámci Evropského dne bez aut. Máme pro vás zajištěno mnoho zajímavostí. Těšit se můžete například na: - soutěže, scénky pro děti i dospělé, zábava sportovní, závody i pouťové atrakce - edukativní workshopy - dopravní testy, kurz záchrany života od MP Praha - vystoupení dětí z kroužků - ROAD SHOW BUS S TRENAŽÉRY + ALKOBRÝLE - od 17h muzika - staré muzikantské pecky Štěpán Kojan - KEKS, Marián Kadlec - HOLOKRCI, - vyhlášení nejzajímavějších snímků v rámci naší fotosoutěže KBELY JSOU NÁŠ DOMOV - muzika Luboš Rosenkranz - KRANZ - Jiří Schelinger revival Čekáme na vás v Centrálním parku Kbely, lesoparku a lokalitách kolem, přijeďte na kole, koloběžce i pěšky a zažijte s námi spoustu neopakovatelné zábavy :)

> Otevírací doba

13:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9 - Kbely
Ulice: Centrální park Kbely

> Komentáře