Farma U Stromovouse | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Farma U Stromovouse

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V našich výrobcích je jen to nejlepší z mléka našich zvířat a navíc kus nás, naši radosti z toho co děláme, kus našich hor a drsné krajiny,kde se zvířaty žijeme. Abychom udrželi kvalitu produktů, musí projít rukama, kterým věříme a ne strojem velkovýrobou. Každý sýr a výrobek je originál, každá naše receptura má svůj příběh. A to v supermarketu nenajdete. V červenci 2019 jsme otevřeli nové letní posezení na farmě, které je otevřeno každý den mimo pondělí od 13 hodiny do 19 hodiny. Můžeme Vám nabídnout něco z našich specialit z kravského a kozího mléka. Ochutnat můžete domácí podmáslový chléb s tvarohovou pomazánkou, sýr na grilu, letní salát s kozím sýrem, výběr z sýrů, řecký jogurt s medem a ořechy. Osvěžit se můžete výbornou Bio kávou s našim mlékem, bylinkovou limonádou z Bilerbinu, či pivečkem z domácího pivovaru Chomout. Ke kávě si můžete objednat dle nabídky např, tvarohový dort či zmrzlinu. Přijďte jen tak posedět, pro děti je připravené pískoviště a skákací hrad, kde si mohou protáhnout své tělo na čistém vzduchu.

> Otevírací doba

Pondělí: zavřeno
Úterý - Pátek od 13-18 hodin
Sobota-Neděle od 11 -18 hodin

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Stará Voda 114
Ulice: Světlá Hora
Telefon: 602 733 627

> Komentáře