XIII. Trh lidových řemesel | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

XIII. Trh lidových řemesel

> Termín

24.8.2019 - 25.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Srpnový Trh lidových řemesel se blíží a je čas představit, na co všechno se můžete, v sobotu 24. srpna 2019, na frýdlantském náměstí těšit. Téma letošního ročníku je „Ex schola vitae“ – škola základ života, kdy si místně připomínáme 100 let vzniku měšťanské školy. Dále 180 let od narození Ignáce Kotka, lubenského hudce, který je považován za zakladatele staré cimbálové muziky Kotci. A když budeme vzpomínat výročí školy, neměli bychom opomenout na výročí 150 let od narození frýdlantského rodáka – pedagoga a významného filosofa počátku 20. století Dr. Hanse Kleinpetra. Tyto historické události se budou různě prolínat v programu v průběhu celého sobotního dne. Dále se můžete těšit na typický historický jarmark, kolotoč, hry pro děti, divadélka pro malé i velké, pouliční žertovná představeníčka, vystoupení folklórních souborů, šermíře a komedianty, řemeslnou uličku s ukázkami řemesel a lidových tradic. Je již zvykem, že na srpnových trzích představujeme kalendář města na následující rok, nyní již na rok 2020, který bude zároveň k prodeji ve stánku města. Z populárních osobností se představí zpěvák SEBASTIAN, náš český hráč na banjo, zpěvák, bavič, textař, skladatel, komik, kreslíř, humorista Ivan MLÁDEK a hvězdou hudebního večera bude slovenská kapela NO NAME. Na závěr letní noční oblohu rozzáří ohňová show se závěrečným ohňostrojem. Konec akce v 1.00 hodin ráno. Těšíme se na vás! Vaše město

> Otevírací doba

24. 8. v 10:00 až 25. 8. v 1:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Frýdlant nad Ostravicí
Ulice: Náměstí 3

> Komentáře