Trocnovské slavnosti | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Trocnovské slavnosti

> Termín

7.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Jihočeské muzeum Vás srdečně zve na 6. ročník Trocnovských slavností! Návštěvnicky oblíbená akce pro všechny věkové kategorie se koná v sobotu 7. září 2019 od 13:00 do 18:00 hodin v areálu Památníku Jana Žižky z Trocnova (Trocnov, 373 12 Borovany). Vstup je ZDARMA! // PROGRAM // ▶ Living history (živá historie - přiblížení každodenního života lidí ve středověku autentickým způsobem s ohledem na dobové reálie) ▶ Historické souboje, zbraně a zbroje ▶ Řemeslný jarmark a ukázky lidových tvůrců ▶ Živá hudba ▶ Besedy / talkshow (Vlastimil Vondruška - spisovatel a historik, Petr Čornej - historik a držitel Ceny Učené společnosti, Jan Bauer - křest knihy novináře a spisovatele) ▶ Komentované prohlídky expozice o Janu Žižkovi a husitství ▶ Divadlo (pohádka Karla Čapka - Pošťácká pohádka, pohádka Josefa Čapka - Povídání o pejskovi a kočičce) - obě představení v podání Marešovy divadelní společnosti ▶ Lukostřelba pro děti i dospělé na louce pod mohylou Jana Žižky ▶ Středověký tábor a hry ▶ Dětský program (výroba odznaků, házení míčků na cíl, omalovánky, chůdy, jízda na dřevěných konících s meči, ruční hasičská stříkačka a kuželník aj.) ▶ Naučná stezka kolem trocnovského areálu mapující významné milníky husitství ▶ Ukázky zásahů hasičů (SDH Hamr u Třeboně a dorost SDH Ločenice) ▶ Občerstvení ▶ a další...

> Otevírací doba

13:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: České Budějovice
Ulice: Pomník Jana Žižky, Borovany

> Komentáře