Chocotopia - zábavný svět čokolády | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Chocotopia - zábavný svět čokolády

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Chocotopia je svět plný zábavy, zážitků a čokolády pro celou rodinu. Najdete nás na třech místech. V centru Prahy v ulici Celetná máme místa dvě. V Celetné 10 najdete obchod s belgickou čokoládou, show výroby roksových bonbonů přímo před zraky návštěvníků a kavárnu s vlastními domácími dezerty. V Celetné 15 na Vás čekají 3 patra zábavy. Jako například Chocolate museum by Choco Story - muzeum čokolády, Wax museum of Legends by Grévin - muzeum voskových figurín a legend, Snack & Dessert Bar, kde můžete ochutnat dobroty v čokoládě a také Candy Shop, kde na Vás čekají všechny druhy vyráběných bonbonů. V neposlední řadě se na Vás budeme těšit v našem novém rodinném zábavním centru "Chocolate Experience Center", které stavíme v Průhonicích za Prahou. Budujeme tam pro Vás celou halu zážitků, plnou zábavy a samozřejmě také čokolády. Ukážeme Vám výrobu a zpracování čokolády, uvidíte historii kakaa. Čeká na Vás spousta zábavy a aktivit pro děti, virtuální realitu, dětský koutek, kavárnu a mnoho dalšího.

> Otevírací doba

PÁ - SO 10:00 – 21:00
NE - ČT 09:30 – 19:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Celetná 10 a 15
Telefon: +420 226 776 776
E-mail: [email protected]

> Komentáře