Největší šnečí farma v Čechách | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Největší šnečí farma v Čechách

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (5x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Jsme největší šnečí farmou v Česku a budování naší farmy nekončí. Neustále stavíme a vylepšujeme. Každý rok vyprodukujeme 30 tun šneků. Jsme dodavateli šneků do Španělska, Itálie, ale partnery máme i v Česku. Jaké šneky chováme? Zatím dva druhy, hlemýždě Helix Aspersa Müller a hlemýždě afrického (kaviárového) Helix Aspersa Maxima. Helix aspersa Maxima dosahují pohlavní zralosti již za 6 měsíců. Mají vysokou a kvalitní produkci kaviáru, velmi chutná játra a jsou adaptabilní na středoevropské klimatické podmínky. Snažíme se den, co den poskytovat nejlepší podmínky pro naše šneky. Vysokou vlhkost, optimální teplotu, přísnou hygienu a kvalitní stravu, to vše (a Slunce) nám umožňuje mít krásné a kvalitní šneky. Díky neustálé péči a kontrole garantujeme kvalitu naší produkce. Prvotřídní gastronomie v naší restauraci Restaurace s krásnou letní terasou s možností ochutnat šnečí speciality. Nabízíme ty nejlepší šnečí produkty. Šnečí maso je pochoutkou, kterou vyhledávají gurmáni z celého světa, a má svou tradici i v naší gastronomii, především z doby první republiky. Domácí chov, maximální péče Šnečí maso je zdravé a výživné, obsahuje pouze 60 kalorií na 100 gramů, obsahuje vysoce kvalitní proteiny, neobsahuje cholesterol a má velmi nízký podíl tuku. Jeho výhodou je relativně vysoký podíl vápníku prospěšný pro naše klouby a byly i prokázány pozitivní účinky konzumace šnečího masa u lidí s kardiovaskulárními problémy. Šnečí maso tedy není jen chutné, ale i zdravé.

> Otevírací doba

Denně 16:00-22:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 8
Ulice: K Drahani 1
Telefon: +420 775 57 66 90
E-mail: [email protected]

> Komentáře