České pohádkové léto na zámku Loučeň | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

České pohádkové léto na zámku Loučeň

> Termín

1.8.2019 - 31.8.2019

> Hodnocení

1  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Již potřetí ožije během prázdnin loučeňský zámecký park postavami z českých pohádek. Na Zámku Loučeň jsme připravili tematický letní program „ČESKÉ POHÁDKOVÉ LÉTO", a to po celý srpen od 1.8. do 31.8. vždy v úterý, středu, čtvrtek a sobotu. Každý z nás v dětství sledoval pohádky a alespoň ve snech bojoval s draky, čaroději a čerty, aby zachránil krásnou princeznu. Zámek Loučeň se v srpnu již po třetí změní na pohádkovou říši jejíž součástí se můžete stát i vy. Návštěvníci z řad dětí dostanou při pokladně instrukce ke hře od zámecké paní, mapu a provázek. Na jednotlivých stanovištích dostanou za svou šikovnost a odvahu korálky, které si budou postupně navlékat. Poslední předá sama princezna jako poděkování za pomoc při své záchraně. Těšit se můžete na setkání s princeznou, trpaslíkem, čertem, rytíři, loupežníkem, zlým čarodějem, panem králem a Bílou Paní. Co vše během dne zažijete: 10:00 Zahájení - Jízda na koních 10:30 Rytířská dráha- předveď svojí šikovnost 11:00 Poznej řemesla–ukaž chytrost 11:30 Preclíkářka – scénka 12:30 Roland – ukaž svoji obratnost 13:00 Klání o princeznu -scénka 13:30 Střelnice u lanového parku - ukaž přesnost 14:00 Přetahování lanem -předeěď svou sílu 14:30 Putování za princeznou - scénka 15:00 Polštářková dílna - ukaž své výtvarné nadání 15:30 Vaření lektvarů před písmenkovým - předeěď svoje znalosti 16:00 Závěrečná scénka 16:30 Tancovačka s pohádkovými postavami Po celý den jsou připraveny dětské a klasické prohlídky a od 17:00 sladká čokoládová prohlídka. V restauraci Vtipná kaše je připraveno speciální pohádkové menu. Občerstvení je zajištěno i přímo v zámeckém parku.

> Otevírací doba

úterý, středy, čtvrtky a soboty

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Loučeň
Ulice: zámek

> Komentáře