Slaný na talíři - 1. slánský street food festival | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Slaný na talíři - 1. slánský street food festival

> Termín

5.10.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Královské město Slaný ve spolupráci s CA Stella Vám přináší 1. Street food festival s názvem Slaný na talíři, který bude plný skvělého jídla ale i zábavy pro dospělé i děti. Nakouknete jak do kuchyní celého světa tak i do přítomných food frucků, přívěsů nebo stánků, kde pro Vás připravují gastro nadšenci ty nejvybranější i nejroztodivnější delikatesy. Budete mít možnost ochutnat belgické hranolky, trhané maso, hmyz na talíři, pizzu v kornoutu, smile waffle, quesadillu, šnečí speciality, los churros, krokodýlí maso, rolovanou zmrzlinu, výběrovou kávu, burgry, sangrii s ovocem, štíry, sandwich s kimchi, pakchoy, kubánský sendvič, jallapenos papričky, Tostadas, kuře s gremolatou, uzenou trhanou kachnu, šnečí kaviár, paellu, piva z malých pivovarů, domácí popcorn, tropické ovoce, srílanské speciality, chilli pasty, vegan jídla, cheddar makaronové koule, pizzaburgry, žabí stehýnka, žebra Bull’s EYE,..... bude toho hodně :-) Poslupně Vám budeme jednotlivé účastníky představovat. Díky mediálnímu partnerovi - rádiu Relax - budete mít možnost o některé z těchto pochoutek soutěžit před konáním food festivalu přímo online, stačí jen poslouchat a vědět :-) Celý festival bude moderovat oblíbený moderátor rádia Relax Aleš Švarc, který Vám nejen představí jednotlivé účastníky, ale i bude moderovat gastro soutěže....zatím prozradíme jen soutěž v pojídání chilli papriček a oblíbené pití piva na čas. Zábava bude i pro Vaše ratolesti. Vstupné je ZDARMA

> Otevírací doba

10:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Slaný
Ulice: Masarykovo náměstí

> Komentáře