Quest world: geo-lokační hry pro celou rodinu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Quest world: geo-lokační hry pro celou rodinu

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Co každý dobrodruh-zachránce ví: - Výbavu dostáváte v herním centru Endorfin. Hra se odehrává v parku Grébovka. Doporučujeme pohodlné oblečení a obuv. - Na samotnou hru je vyčleněn čas 2 hodiny. Na místo doražte o 10 minut dříve (pravidla, formality). Celkem počítejte s cca 2.5 hodinami času (cesta do Grébovky a zpět). - Hru lze dohrát (i hrát) ve tmě, jenom to vyžaduje týmovější spolupráci. - Vše potřebné k hraní od nás dostanete před hrou. - Pečlivě sledujte předpověď počasí a přizpůsobte tomu oblečení. Nezapomeňte, že při úkolech se nebudete hýbat. - Hru ve 2 hráčích doporučujeme zkušenějším a sehraným párům. - Základní znalost angličtiny se bude hodit. Průběh rezervace: - Vyberte si termín, vyplňte formulář a vyčkejte na potvrzovací e-mail. - Před hrou obdržíte automaticky generovaný e-mail s výzvou ke kontrole předpovědi počasí. - Rezervaci můžete přesouvat dle libosti bez omezení, vždy alespoň 24 hod předem.

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 10
Ulice: Petrohradská 216
Telefon: +420 735 083 067
E-mail: [email protected]

> Komentáře