Kroužek minigolfu Minigolfu Kotva | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kroužek minigolfu Minigolfu Kotva

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Kroužky minigolfu organizujeme už od září 2013. Jsou vhodné pro děti od 5 do 15 let. Máte pocit, že vaše dítě je příliš "zlobivé"? Připadá vám jako hyperaktivní, má ADHD? Výborně, minigolf kultivuje schopnost koncentrace a je vhodné i pro ně, máme s takovými dětmi zkušenosti. Zjistila se jedna překvapivá věc - totiž, že osoby s poruchou pozornosti se skvěle soustředí pod tlakem. Zní to jako paradox, ale je to taková světlá stránka této poruchy. Tak moc totiž tito lidé touží po soustředění, že si nacházejí takovéto momenty. A tím, jak se do nich dostávají, ještě více, se v nich dále zlepšují. Více se můžete dočíst v příspěvku o ADHD a golfu/minigolfu. Ať už se jedná o jakékoliv dítě, najde si na kroužku nové kamarády a bude se učit zvládat své emoce. Na kroužcích se dotýkáme takových témat jako je sebekontrola, sebedůvěra, sebevědomí a trpělivost. Z našich kroužků vzešli dokonce už i tři juniorští reprezentanti a dokonce jedna juniorská mistryně světa. Kurzy probíhají ve středy pro pokročilé a ve čtvrtky pro začátečníky vždy od 17 do 18 hodin. Turnusy běží od října do ledna a od února do června. Je možné nastoupit i do rozběhnutého kurzu. Kurzovné je 2 500 Kč za pololetí za dítě, při pozdějším nástupu je cena přepočítána. Na úvod je potřeba zakoupit vybavení v hodnotě cca 2 000 Kč, které vydrží sloužit několik dlouhých let. Zprostředkujeme koupi přímo od výrobce případně použité vybavení od bývalých hráčů za ještě výhodnějších cen. Nepotřebné vybavení můžeme vykoupit zpět. Kroužky vede zkušený trenér s licencí trenéra minigolfu B třídy, Tomáš Navrátil.

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: OD Kotva, Náměstí Republiky 8

> Komentáře