Minigolf Kotva | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Minigolf Kotva

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Kam s dětmi v Praze? Kam vzít svou milou na rande? Kam o víkendu s rodinou nebo kamarády? Věříme, že život je lepší se špetkou soupeření. A že soupeření je dobré pro jednotlivce, ale nakonec nejlepší je, užít si ho s přáteli. A také, že nejlépe tyto požadavky naplňuje minigolf. Krytý minigolf toto nabízí po celý rok. Náš minigolf je jen co by kamenem dohodil od Staroměstského náměstí v Praze. Jedná se o skutečný minigolf, ne o nějakou šťouchanou do křivého míčku s holí zkroucenou jako paragraf. Budou se vám věnovat do minigolfu zapálení profíci, dají vám radu, půjčí správné minigolfové míčky a dobré hole. Minigolf spojuje a je pro každého. USPOŘÁDEJTE U NÁS OSLAVU NAROZENIN Děti jsou z oslav na minigolfu nadšené. Mají svůj program, který není fyzicky náročný a všichni jejich spolužáci a kamarádi jej zvládnou. Zasoutěží si (a nebo hrají jen tak) a po hodině minigolfu si dají jídlo, dárky a dort. Po 2 hodinách se jim většinou ani nechce odcházet. Rodiče jsou z těchto oslav ještě nadšenější :-) Celé dvě hodiny pijí kávu nebo čaj, jdou si nakoupit a nebo sledují trenéra, jak se stará o průběh hry a turnaje. Zarezervujte si oslavu pro své dítko ještě dnes!

> Otevírací doba

pondělí - neděle
9:00 - 20:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: OD Kotva, Náměstí Republiky 8
Telefon: +420 777 891 610
E-mail: [email protected]

> Komentáře