Z muzea do muzea a zpět parním vlakem (Lužná u Rakovníka-Chomutov) | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Z muzea do muzea a zpět parním vlakem (Lužná u Rakovníka-Chomutov)

> Termín

20.7.2019 - 24.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Železniční depozitář Národního technického muzea v Chomutově a Železniční muzeum Českých drah v Lužné u Rakovníka budou i letos cílovými stanicemi jízd historických vlaků na trase Lužná-Chomutov. Jízdy Historickým motorákem z Lužné do Chomutova - sobota 20.7.2019, sobota 3.8.2019 Výlet historickým motorákem do depozitáře NTM v Chomutově. Trasy zvláštních vlaků: Lužná u R. - Chomutov Vozidla: 831.043 Historickým motorákem z Chomutova do Lužné - sobota 27.7.2019, sobota 10.8.2019 Výlet historickým motorákem z Chomutova do Lužné. Trasy zvláštních vlaků: Chomutov - Lužná u R. Vozidla: M 131.105 Z muzea do depozitáře NTM - sobota 24.8.2019 Výlet parním vlakem do depozitáře NTM v Chomutově. Trasy zvláštních vlaků: Lužná u R. – Chomutov Vozidla: 477.043, vozy Bam Skvosty chomutovského depozitáře Všichni zájemci o dopravní techniku na našem území, zejména o dějiny a vývoj kolejové drážní dopravy, mohou v Chomutově navštívit běžně nepřístupné prostory, ve kterých jsou uložena a příležitostně vystavována historická kolejová vozidla ze sbírky Národního technického muzea. K vidění je více než 100 kolejových vozidel několika rozchodů a nejrůznějších typů – od drezíny z roku 1850 a parní lokomotivy vyrobené v roce 1870 až po kolejový sněhový pluh z roku 1980. Prohlédnout si můžete lokomotivy bývalých ČSD, salonní, osobní i motorové vozy, elektrické a motorové lokomotivy, historické drezíny, ale i vozidla, která donedávna sloužila v pravidelném provozu u Českých drah a teď jsou připravena pro zachování ve sbírce Národního technického muzea.

> Otevírací doba

Dle jízdního řádu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Lužná u Rakovníka
Ulice: Muzeum ČD

> Komentáře