Lenčino muzeum hraček s vůní perníku | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lenčino muzeum hraček s vůní perníku

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (4x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přijďte se podívat do nově otevřeného muzea hraček s vůní lahodného perníčku. Vraťte se do svých dětských let... Jak to celé vzniklo? "Jsem nadšená milovnice starých věcí, ze kterých dýchá minulost a vzpomínky. Vždy jsem nějaké ty retro kousky ráda sbírala a opatrovala. V roce 2014 jsem začala pátrat po úžasné panence z Německa, ale vše se troch zvrtlo a já při tom hledání narazila na spoustu neodolatelných kousků od krásných medvídků po dokonale zachovalá mýdla. Čas plynul a já si pomalu začala pohrávat s myšlenkou, že bych se ráda se svojí sbírkou podělila i s ostatními. Ostatně 760 panenek už si zaslouží nejen můj obdiv a navíc už zaberou dost místa :), o nejrůznějších hrách, stavebnicích, kočárcích, medvědech… ani nemluvím. Mojí druhou vášní je perníkařina, které se věnuji každý den už přes 20 let a pořád vůni perníku miluji. Můj skvělý manžel Pepa mě podpořil v mém snu a společnými silami jsme vybudovali LENČINO MUZEUM HRAČEK S VŮNÍ PERNÍKU, do kterého vás srdečně zveme. Kromě retro kousků u nás najdete téměř dvoumetrovou perníkovou chaloupku s Jeníčkem i Mařenkou. ;) Přijďte se k nám podívat a zavzpomínat na dětství a vezměte i děti, máme tady pro ně koutek, ve kterém si mohou vysloužit i nějakou tu odměnu. Těším se na vás." Lenka

> Otevírací doba

pondělí: zavřeno
úterý: 10:00 až 15:00
středa: 10:00 až 15:00
čtvrtek: 10:00 až 15:00
pátek: 10:00 až 15:00
Sobota: 10:00 až 17:00
neděle: 10:00 až 15:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Loučeň
Ulice: Nymburská 345
E-mail: [email protected]

> Komentáře