Prázdniny na Smraďavce | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Prázdniny na Smraďavce

> Termín

2.7.2019
9.7.2019
30.7.2019
13.8.2019
20.8.2019
29.8.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Startuje další ročník pravidelných, oblíbených, letních akcí pro děti, jenž jsou v Lázních Leopoldov každé prázdninové. ÚTERÝ a ČTVRTEK!!! Start vždy od 15:00 a zítra, tedy v ÚTERÝ navíc prvních 100 dětí dostane ŘÍZEČKY ZDARMA! Po celý den i rodiče se mohou těšit na tradiční, ale i zcela originální pojetí tohoto oblíbeného pokrmu... Kvůli neustálému nárůstu návštěvníků budou k dispozici minimálně 3 skákací hrady, malování na obličej, tetování, balónky a mnoho dalších doprovodných atrakcí.... Samotný program letos bude obsahovat mnoho vychytávek, jenž ještě více zjedineční atmosféru těchto skutečně fenomenálních úterků a čtvrtků, ti z Vás, kteří jste se zúčastnili soutěže o hračku zdarma si ji zítra nezapomeňte vyzvednout přímo v areálu u malování na obličej.... (akci podporují SBĚRNÉ SUROVINY UH) 2.7. Řízkománie 9.7. Dětská bublinová párty 30.7. Prodloužené pohádkové úterý 13.8. Miss/Missák Smraďavka 2019 20.8. Taneční cesta kolem světa 29.8. Poslední prázdninová párty

> Otevírací doba

15.00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Buchlovice
Ulice: Smraďavka 416

> Komentáře