Pstruží farma Bělá | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pstruží farma Bělá

> Fotogalerie

> Otevřeno

květen, červen, červenec, srpen, září

> Hodnocení

4  (4x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pstruží farma nabízí: Posezení ve venkovních i krytých prostorách uprostřed kouzelné přírody. Stálý jídelní lístek: Pstruh pečený na másle s kmínem, čerstvá zelenina, chléb Domácí jablkový závin Pivo Radegast a Budvar, pochutiny, alko a nealko Možnost samostatného lovu ryb, zapůjčení udice i návnady, vyvržení a vyčištění ulovených ryb. RECENZE OD MAMINKY LUCKY Farma se nachází v kouzelné přírodě v obci Bělá na Hlučínsku a je otevřená každý víkend od května do září. Půjčíte si prut, dostanete kyblík a jde se rybařit! Nemusíte se bát, že byste u vody seděli dlouhé hodiny a čekali, až ryba “zabere”. Naopak, je to možná až moc rychlovka :-), my jsme za necelých 10 minut ulovili 3 pstruhy.:-) Na farmě si také můžete posedět ve venkovním nebo vnitřním posezení a pochutnat si na pstruhu pečeném na másle a jako dezert nabízí domácí jablkový závin.:-* Asi 20 minut chůze od farmy se nachází další lákadlo obce Bělá - léčebné bazénky, založené na Priessnitzové metodě. Ve větším si osvěžíte nohy a v menším ruce (děti si v menším zchladí i nožky :-), v bazénku proudí chladná voda, která má 8-15 stupňů. Hned vedle je přírodní labyrint, který je paradní si projít hned po studeném zážitku z bazénků.:-) Okolo přilehlého lesu Pavlačka vede přes kilometr dlouhá stezka zdraví, která je lemována kameny s citáty slavných osobností.:-)

> Otevírací doba

Pondělí - Pátek: zavřeno
Sobota, Neděle, Státní svátek: 9:00 - 20:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Bělá
Ulice: Bělá 86
Telefon: +420 724 923 414
E-mail: [email protected]

> Komentáře