Kemp Olšovec | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kemp Olšovec

> Otevřeno

květen, červen, červenec, srpen, září, říjen

> Hodnocení

2.5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Kemp leží na břehu stejnojmenného rybníka (40 ha) v obci Jedovnice. Kemp má kapacitu 1500 míst v různých formách ubytování: bungalovy, chatky, pokoje ve zděné budově, stany, karavany. K celoročnímu ubytování hosté využívají bungalovy a pokoje ve zděné budově. Od 30.6.2019 zahajují úspěšné animační programy pro děti i pro dospělé s Happy Days. V měsících červenec – srpen mohou zájemci využít možnost rybaření na Olšovci. Rybník Olšovec nepatří mezi revírní rybníky, povolenku možno zakoupit na recepci v kempu. široká nabídka možností ubytování (bungalovy, zděná budova, zděné i dřevěné chatky, táborové chatky, stany, karavany). Vše záleží na představě pohodově prožití dovolené, finančních možnostech rodiny, požadavcích atd. možné ubytování se psy (v souladu s provozním řádem kempu). animační programy pro děti Tipy pro aktivity s dětmi v okolí kempu Dětské hřiště, Jedovnice, kemp Wake areály, Jedovnice, kemp wakeboarding vodní hrátky Minigolf, Jedovnice, kemp Tenisové kurty, Jedovnice - dva antukové kurty na břehu rybníka u kulturního domu Plážový volejbal, nohejbal, Jedovnice, kemp Půjčovna šlapadel, Jedovnice, kemp Singletrail Moravský kras, Jedovnice, kemp, horská cyklistika, různé stupně náročnosti stezek, vhodné i pro děti

> Otevírací doba

dle rezervace

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Jedovnice
Ulice: Kemp Olšovec
E-mail: [email protected]

> Komentáře