Jojopark s.r.o. | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jojopark s.r.o.

Foto: Jojopark s.r.o.

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Ideální místo pro celou rodinu. Zatímco si děti hrají, rodiče si mohou vychutnat výbornou kávu Reserva a také něco na zub. Pečeme výborné sušenky ze špaldové mouky, slazené pouze medem. Bábovku, štrůdl, tiramisu, domácí perníčky a spostu dalšího.. vybere si opravdu každý. V Jojoparku najdete také 1. didaktickou hernu v ČR, která svým vybavením rozvíjí motoriku dětí. Mezi oblíbené atrakce patří také prolézací labyrint, skákací hrad, minigolf, ping pong, fotbálek, airhockey a další. U nás si můžete také uspořádat dětskou oslavu. Na výběr máte ze dvou párty salónků. Obstaráme občerstvení i výzdobu. Přeci si nebudete dělat doma nepořádek. :-) Občerstvení na párty si u nás můžete také pouze objednat, na výběr máme párty bedýnku, mini řízečky, ovocnou mísu, sýrovou mísu a jiné dobroty. A co firemní akce? Ano, i ty u nás můžete uspořádat, ať už s dětmi nebo bez. Různá školení a mateřské školky či družiny, zde také najdou vyžití.

> Otevírací doba

Pondělí - zavřeno
Úterý - Neděle - 10:00 - 19:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Výškovická 3086/44
Telefon: 736466166
E-mail: [email protected]

> Komentáře