Park žije! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Park žije!

> Termín

30.6.2019
7.7.2019
28.7.2019
4.8.2019
18.8.2019
23.8.2019
25.8.2019
31.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Park žije! Tuto neděli začínáme s oživováním pavilonu a parku u nádraží, jak jsme slíbili. Na programu jsou pravidelné nedělní odpolední koncerty od jazzu přes cimbálku až po dechovku, divadlo pro děti, bleší trh a v září i tradiční Dřevosochání. Po celé dva měsíce bude pavilon denně přístupný, a proto v něm najdete pro rozveselení výstavu kreslených vtipů Milana Kocmánka. Ten vybral vtipy na téma cykloturistika a víno. Vernisáž začíná tuto neděli v 16 hodin, poté v parku zahrají prvorepublikoví Melody Gentlemen a dojde i na dobovou módní přehlídku. Občerstvení nabídne vyhlášený Rikša bar. Pravidelné letní promenádní koncerty, které oživovaly každou neděli centrum Břeclavi, se letos vrací blízko svému původnímu místu - do parku u pěší zóny nedaleko břeclavského gymnázia. O zahájení se v neděli 30. června postará vyhlášená kapela Melody Gentlemen, která hraje prvorepublikový jazz a swing. Doplní ji i dobová módní přehlídka v podání Klubu vojenské historie Břeclav a jejich přátel. Akci v 16 hodin otevře slavnostní zahájení výstavy kresleného humoru známého lanžhotského kreslíře vtipů Milana Kocmánka, který dlouhá léta přispíval do týdeníku Nový život či magazínu Trnky Brnky. Výstava vtipů bude v pavilonu ke zhlédnutí do 1. září 2019. Další neděle vyplní kytarový recitál Let Rou Rou unplugged, dechová hudba Cyrilka z Rakvic, břeclavská country skupina Wráwor, cimbálová muzika Vergariovci ze Staré Břeclavi anebo vokální těleso Candies. V pátek 23. srpna pavilon zaplní i bleší trh. Poslední srpnovou sobotu uzavře letní program v parku loutkové divadélko Radost s pohádkou Miček Flíček, cimbálová muzika Vinica a Jazz Petit z Mikulova. Vstup se na akce neplatí, k dispozici bude i občerstvení. Pavilon bude dostupný lidem také přes týden. Více aktuálních informací naleznete na webových stránkách Městského muzea a galerie Břeclav, které cyklus letních koncertů v parku pořádá.

> Otevírací doba

30.6. od 16:00
další dny vždy od 15:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Břeclav
Ulice: Pavilon v parku, sady 28. října

> Komentáře