Plavba po řece Moravě v Kroměříži | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Plavba po řece Moravě v Kroměříži

> Termín

1.7.2019 - 30.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Letošní novinkou a zároveň hlavní turistickou atrakcí bude turistická plavba po řece Moravě. Díky ní si můžete během návštěvy města, jehož památky jsou zapsány v prestižním seznamu UNESCO, dopřát i netradiční pohled na krásy Kroměříže a jejího okolí viděné z vodní hladiny. Kapacita lodě je 12 osob. Plavit se můžete na těchto trasách: Základní okruh Kroměříž - Kvasice - Kroměříž trasa měří 18 km, plavba trvá okolo 2,5 hodin Ceny palubních lístků: Dospělí 200 Kč Dítě do 15 let (jen v doprovodu dospělého) zdarma Rodinné vstupné (2 dospělí + max. 3 děti do 15 let) 400 Kč Doporučujeme informovat se předem o volné kapacitě. Startuje se každý pátek, sobotu a neděli od července do září vždy v 10.00 hodin z kroměřížského přístaviště na Erbenově nábřeží. Objednávkové okruhy Kroměříž - Kvasice - Kroměříž trasa měří 18 km, plavba trvá okolo 2,5 hodin pronájem celé lodi 2000,- Kč Kroměříž - Kvasice - Bělov - Kroměříž trasa měří 24 km, trvá okolo 3 hodin pronájem celé lodi 3000,- Kč V případě zájmu o některý z objednávkových okruhů je potřeba se objednat na tel. +420 777 727 981 V obou případech je možné po předchozí domluvě vystoupit na molu v Kvasicích, ovšem jen v omezené míře. Cena lístku zůstává v tomto případě stejná.

> Otevírací doba

každý pátek, sobotu a neděli od července do září vždy v 10.00 hodin

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Kroměříž
Ulice: přístaviště na Erbenově nábřeží

> Komentáře