Lezecký a gymnastický příměstský tábor o letních prázdninách | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lezecký a gymnastický příměstský tábor o letních prázdninách

Foto: Boulder Bar

> Termín

1.7.2019 - 30.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

LEZECKÝ A GYMNASTICKÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR O LETNÍCH PRÁZDNINÁCH Příměstský tábor pro děti od 4 let v lezeckém centru Boulder Bar v Praze-Holešovicích. Tábor je určený jak začátečníkům, tak pokročilým. Na výběr je lezecká a gymnastická nebo parkourová varianta tábora. Budou vaše děti v létě o prázdninách v Praze? Nevadí, u nás je zábava zaručena! Tábor je určený jak začátečníkům, tak pokročilým. Dopoledne se s dětmi věnujeme lezení u nás na stěně (stěna je boulderingová - leze se bez lana v menší výšce a skáče/padá se do matrací) nebo gymnastice či parkouru v naší gymnastické hale. Vše hravou formou podle věku dětí, proloženo i dalšími sportovními aktivitami a hrami (balanční cvičení, překážkové dráhy, míčové hry). Odpoledne půjdeme s dětmi alespoň na chvíli ven do Stromovky a ve zbytku odpoledne si pak ještě v Boulder Baru zalezeme a zacvičíme. Tábor probíhá od 8:00 do 17:00. V ceně tábora je zahrnutý i teplý oběd přímo u nás v lezeckém centru. Lezecký příměstský tábor běží po celé léto, gymnastický a parkourový ve vybraných termínech.

> Otevírací doba

8:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7 - Holešovice
Ulice: U Výstaviště 230/11
Telefon: 605 700 816
E-mail: [email protected]

> Komentáře