Přírodní koupaliště Džbán | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Přírodní koupaliště Džbán

Foto: Jana Balonová

> Otevřeno

květen, červen, červenec, srpen, září

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přírodní koupaliště Džbán v tomto roce otevřelo své brány v novém kabátě! Koupaliště Džbán naleznete na břehu stejnojmenné vodní nádrže. Ta byla vybudována přehrazením Šáreckého respektive Litoveckého potoka v letech 1966-71. Jedná se o druhé největší přírodní koupaliště v Praze hned po Hostivařské přehradě. Má rozlohu 18 ha, maximální hloubka dosahuje až 7,5 metru. Objem nádrže je 443 000 m³. Pro návštěvníky je otevřeno denně od 9 do 21 hod. Kdo chce přijet autem, pohodlně zaparkuje na přilehlém parkovišti. Vstupné celodenní vstupné - dospělí 90,-, děti a studenti 50,- Kč odpolední od 17 hod - dospělí 50,- Kč, děti a studenti 30,- Kč celoroční vstupné - dospělí 900,- Kč děti a studenti 500,- Kč rodinné vstupné - pro 2 dospělé a až 3 děti - celodenní 200,- Kč odpolední od 17 hod - 100,- Kč Služby V areálu k dispozici wake board, paddleboard, šlapadla, nuda pláž, občerstvení, zmrzlina, Shisha Bar na pláži s relax zónou, nabídkou nápojů a vodních dýmek. Sprchy na pláži a opravené zázemí – WC a převlékárny. Kde koupaliště najdete: Nad Lávkou 672/5, 160 00 Praha 6-Vokovice

> Otevírací doba

9-21 - červen-15.9
jinak dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6
Ulice: Nad Lávkou 672/5
Telefon: 702021316
E-mail: [email protected]

> Komentáře