Turnovské léto 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Turnovské léto 2019

Foto: .

> Termín

1.7.2019-31.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Na každý den v týdnu po celý červenec a srpen je připravena pestrá nabídka aktivního trávení volného času. Můžete navštívit zajímavá místa a prozkoumat Turnov a jeho okolí nevšedním způsobem. Zúčastníte se rozmanitých dílniček, koncertů, divadelních představení a dalších kulturních pořadů pro malé i velké. Pondělí Prohlídka turnovských kostelů Prohlídka hradu Valdštejn s loupeživým rytířem Galerie Granát - prohlídka zákaznického centra Granát, d.u.v. Turnov s loutkou krále Granáta Úterý Den s mineralogem Prohlídka Synagogy Turnov, bývalé židovské čtvrti a židovského hřbitova Prohlídka hradu Valdštejn s princeznou Balónkování Středa Prohlídka turnovských kostelů Prohlídka hradu Valdštejn s loupeživým rytířem Cílová stanice knihovna Pizza školka Čtvrtek Prohlídka hradu Valdštejn s princeznou Loutkové divadélko + kreativní dílnička Pátek Galerie Granát - prohlídka zákaznického centra Granát, d.u.v. Turnov s loutkou krále Granáta Za kamenem a šperkem Večery s hudbou nebo divadlem Sobota Mozaika řemesel Sobota s Domem přírody Poslechový večer Neděle Prohlídka kostela sv. Jana Křtitele v Nudvojovicích Loutkáři dětem na Dlaskově statku Komentovaná prohlídka expozice Domu přírody

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Turnov
Ulice: Turnov

> Komentáře