Největší kukuřičné bludiště | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Největší kukuřičné bludiště

> Termín

29.6.2019 - 1.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Kukuřičné bludiště je připraveno. Těšíme se na Vás. Nově bludiště skrývá 16 otázek a indicie pro náš slogan. PŘIJĎTE SOUTĚŽIT A UHÁDNOUT NÁŠ SLOGAN PRO ROK 2019. PRVNÍ CENA: VĚTRNÝ TUNEL!!! CELODENNÍ AKCE (NEJEN) PRO DĚTI: Velký slámový hrad Skákání na velkoplošných trampolínách Beach volleyball Fotbal Plavání v 7 metrovém bazénu bez použití chlóru s vlastní písečnou pláží (možnost zapůjčení ručníků). V maringotce pro vás máme připravené: - domácí limonády a koktejly bez použití plastu. (bezinková a levandulová limonáda) - domácí koláče a další dobroty... (vše od příjemného místního personálu) Ping pong Tříkolky Celodenní zábava a spousta her pro děti a dospělé Pro hosty WiFi ZDARMA VSTUPNÉ DO ZÁBAVNÉHO AREÁLU 1 osoba 100,- Kč Děti do 2 let zdarma Rodinné vstupné (4 osoby) 320,- Kč Skupina 9 a více osob: 60,- Kč Ubytovaní v penzionu Veverčí Dvůr (týdenní) na apartmán: 400,- Kč Po zaplacení třetího vstupu máte ostatní vstupy na letošní sezonu zdarma.

> Otevírací doba

10:00 do 18:00

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Roseč u Jindřichova Hradce
Telefon: +420 773 790 130
E-mail: [email protected]

> Komentáře