Dny bláta v EKOparku | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dny bláta v EKOparku

Foto: .

> Termín

17.6.2020-18.6.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Dny bláta 17. 6. + 18. 6. 2020 Dny, po kterých Vaše děti celý život touží! Při příležitosti mezinárodního DNE BLÁTA jsme pro Vás připravili na středu 17. 6. a na čtvrtek 18. 6. již popáté interaktivní blátivý program. Akce se bude konat v prostorách Prvního volnočasového EKOParku Liberec a je určena dopoledne primárně pro MŠ i ZŠ a odpoledne pro veřejnost bez nutnosti rezervace. BLÁTIVÝ PROGRAM: Blátivá kuchyně a restaurace Faktor strachu aneb sáhni si na dno Malování blátem Tvořivá hlína - výroba talismanů Blátivé obtisky Stromové obličeje z bláta Přehlídka blátivých koláčků Pro zájemce zápasy v blátě DOPROVODNÝ PROGRAM: Přírodní bludiště Krmení kamerunských koz Čapí hnízdo Dětská zahrádka Ekodílničky Cesta EKOParkem za pokladem Naučná stezka Čtyři živly Vodní ekohrátky Interaktivní dřevěné sochy a mnoho dalšího NUTNÁ REZERVACE – pouze pro školní kolektivy (veřejnost bez nutnosti rezervace) Dotazy a rezervace na [email protected] nebo na 776 454 238 nebo http://ekoparkliberec.cz/skolni-vylet-do-ekoparku/#formular (omezená kapacita). Cena: 100 Kč / osoba, malé nechodící děti zdarma 80 Kč / žák, sleva pro objednané školní kolektivy při min. počtu 10 žáků + zdarma 1 pedagogický doprovod na 10 žáků V ceně vstupného je zahrnut celý blátivý program. EKOPark naleznete na Liberecké cyklostezce u zadní brány stadionu U Nisy (FC Slovan Liberec) Pro veřejnost budou vybrané blátivé aktivity k dispozici v EKOParku i v následujících dnech a hlavně o víkendu 20. - 21. 6. 2020! Blátivou kuchyni, malování blátem i blátivý chodníček si můžete užít během celé sezony EKOParku:-) Akce se koná za každého počasí.

> Otevírací doba

8:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Liberec
Ulice: Ekopark

> Komentáře