Akční dětský tábor - Kralovice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Akční dětský tábor - Kralovice

Foto: Bohumila Tomášková

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Hledáte-li zábavný, zajímavý táborový program na léto, kde se vaše děti nebudou nudit a přivezou si spoustu zážitků? Ubytování: v modernizovaných čtyřlůžkových, prostorných, chatkách, vybavených novým nábytkem. V samostatných budovách jsou umývárky, WC, sprchy, jídelna, klubovna a ošetřovna. Stravování: bude připravováno kvalitně, dostatečně a chutně v dobře vybavené kuchyni s velkou jídelnou se zkušeným a osvědčeným kuchařským týmem. (snídaně, přesnídávka, oběd, svačina, večeře a druhá večeře celodenní pitný režim) Program: zábavný program- MISS, Železný muž, diskotéky, hry a soutěže, zajímavé návštěvy, celodenní výlet a mnoho dalšího. V ceně je zajištěno: doprava autobusem, ubytování, bohatý táborový program, stravování , celodenní výlet, odměny, odborný pedagogický a zdravotnický dozor, táborové, tématické triko. Tábor je určen pro táborníky ve věku od 6 do 17 let. Nástupní místa: Ústí nad Labem / Lovosice / Teplice / Most / dle domluvy .

> Otevírací doba

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Ústí nad Labem
Ulice: Masarykova 1045/35
Telefon: 722461551
E-mail: [email protected]

> Komentáře