Akční dětský tábor v Itálii | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Akční dětský tábor v Itálii

Foto: Bohumila Tomášková

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Jen co dostanete vysvědčení, můžete s námi hned vyrazit na skvělý tábor do Itálie – Lida Adriana do Residence Belvedere, která je od pláže vzdálena 50 m pouze travnatou plochou. Součástí ubytovacího areálu je bazén včetně brouzdaliště se skluzavkou. gram: MISS, Železný muž, karneval, celotáborová hra Bludný Holanďan a hlavně báječné soutěže a koupání v moři. Navíc přijedeme na tradiční růžový italský víkend, kde v celém městečku na vás bude čekat skvělá atmosféra a zábava. V ceně je zajištěno: doprava tam a zpět / plná penze, pitný režim po celý den / ubytování na 4-6ti lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením /zdravotní a pedagogické zajištění / česky mluvící delegát / zábavný program- MISS, Železný muž, diskotéky v areálu, hry a soutěže, apod. V ceně není zahrnuto: návštěva MIRABILANDIA / cestovní pojištění, jídlo a pití na cestu tam a zpět ( začínáme večeří v den příjezdu a končíme oběděm (Balíček) + balíček na cestu zpět v den odjezdu), kapesné / táborové tričko. Tábor je určen pro táborníky ve věku od 6 do 26 let. Nástupní místa: Ústí n/L / Teplice / Cheb.

> Otevírací doba

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Ústí nad Labem
Ulice: Masarykova 35
Telefon: 722461551
E-mail: [email protected]

> Komentáře