Mezinárodní folklorní festival | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mezinárodní folklorní festival

> Termín

4.7.2019 - 7.7.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

I letos bude náš bystřický festival! Letos s hosty z Mexika a Číny, galaprogramem VUS Ondráš a koncertem kapely Dareband! Po předchozím úspěšném ročníku i letos v zahradách zámku a na zámeckém nádvoří i s tradičním jarmarkem a atrakcemi pro děti! Těšíte se? My ano! čtvrtek 4. červenec 2019 19:00 až 22:00 Ondrášovské putování - zámecká zahrada. Celovečerní galaprogram VUS Ondráš, v němž vystoupí všechny složky souboru pátek 5. červenec 2019 19:00 až 20:30 Už jsme tady – zámecké nádvoří. Program zahraničních souborů z Mexika, Bosny a Hercegoviny a Maďarska. 20:30 až 22:30 Už sa ně to stalo - zámecké nádvoří. Hudební pořad CM Bukovinka, sbor Jaderničky, CM Ženičky a sbor Klebetnice (Hluk) sobota 6. červenec 2019 10:00 až 12:00 Dyž sem byla malučká - zámecká zahrada. Mozaika tanců, písniček a říkadel v podání nejmenších tanečníků a muzikantů. 10:00 až 18:00 Jarmark lidových řemesel

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Bystřice pod Hostýnem
Ulice: zámek

> Komentáře