Rodinné centrum Kamarád Nenuda z.s. | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinné centrum Kamarád Nenuda z.s.

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Kamarád – Nenuda z.s. byl založen v roce 2007. Pozornost soustředíme na posílení vztahů v rodině a rozvoj rodičovských kompetencí. Preferujeme smysluplné trávení volného času a prostřednictvím aktivit našeho centra se jej snažíme návštěvníkům nabídnout. Nabízíme vzdělávací, volnočasové i dobrovolnické aktivity, které jsou poskytovány napříč všem generacím (děti, mládež, dospělí a senioři). Pestrý program volnočasových aktivit máme pro děti i celé rodiny. Organizujeme i velké, jednodenní akce jako Tátafest, Drakiáda, Halloween a v době letních prázdnin příměstské tábory. V našem centru jsme vytvořili speciální multi-senzorickou místnost Snoezelen, která nabízí ojedinělé zážitky a působí na všechny Vaše smysly. V letošním roce, jsme se začali soustředit na práci s dětmi se specifickými potřebami (ADHD, poruchy učení aj.), kdy pomocí multi- senzorické místnosti rozvíjíme smyslové vnímání a napomáháme lepšímu začlenění se dětí do kolektivu. Dále provozujeme Dětskou skupinu Nenuda, která je určena dětem od 1,5 roku do 5 let, a podporujeme tak slaďování pracovního a rodinného života. Jsme i dobrovolnickým centrem a každý rok k nám přijíždějí pracovat mladí lidé z různých koutů Evropské unie. Několik let spolupracujeme na nespočetném množství mezinárodních projektů zabývajících se mobilitou a vzděláváním mladých lidí v rámci programu Erasmus +.

> Otevírací doba

dle programu a rezervací

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Zlín
Ulice: Gahurova 5265, 760 01 Zlín
Telefon: 777 779 027
E-mail: [email protected]

> Komentáře