Dny města Chotěboř 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dny města Chotěboř 2019

> Termín

15.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Akce na náměstí přinese zábavu jak pro dospělé, tak pro děti. „Ty určitě potěší vystoupení šermířů, kteří si nachystali i několik atraktivních soutěží právě pro nejmenší diváky. V rolích mušketýrů se představí členové profesionální šermířské skupiny Bravo Team z Brna. Jsou velmi vyhledávanými kaskadéry zejména pro pohádky. Dětští diváci si je možná budou pamatovat ze Sněžného draka,“ prozrazuje Josef Hospodka. Velkým tahákem bude vystoupení jednoho z nejlepších evropských motocyklových kaskadérů Adama Peschla. Ten předvede své umění zhruba v půlhodinové show, na jejímž závěru se v rychlostním souboji utká s dalším borcem, Pavlem Kuberou, závodníkem v dragsterech (speciálně upravená motorka na sprint s pevným startem), čerstvým rekordmanem ze Švédska, kde překonal hranici 200 kilometrů v hodině na čtyřkilometrové trati. Rekord je o to vzácnější, že vznikl na ledě. Připravit motorku na takovou jízdu není jen tak. Na pneumatikách jsou například hřeby, na předním kole 120, na zadním 180,“ vysvětluje Pavel Kubera a zároveň zve všechny nejenom motocyklové nadšence v červnu na náměstí, kde se samozřejmě objeví jeho dragster v úpravě na beton. „Určitě bude na co koukat,“ dodává. Program dále doplní chotěbořské gymnastky a zajímavé vstupy myslivců. Diváci se mohou těšit na ukázky psích plemen a k vidění možná budou i dravci. Zdroj: https://havlickobrodsky.denik.cz/zpravy_region/dny-mesta-chotebore-vystoupi-sermiri-kaskader-na-motorce-nebo-elan-kontraband-20190406.html?fbclid=IwAR3lkkZkB3mFLHQnZy8BADw2tjA95-N-s0PSuP4_vhcvPdy0NvdO38nJ6_4

> Otevírací doba

od 13:00

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Chotěboř
Ulice: Nám.T.G.M

> Komentáře