Rochus pod hvězdami | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rochus pod hvězdami

> Termín

14.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Blížící se léto na Rochusu přivítáme v pátek 14. června od 18:00 do 23:00 akcí Rochus pod hvězdami, která se koná pod záštitou Asociace muzeí a galerií ČR a je součástí celorepublikového Festivalu muzejních nocí. Vstupné na tento program je dobrovolné. Můžete se těšit na skanzen i přírodní park s poněkud netradičním programem otevřený v netradičním čase. Ke koštu vína poslepu s Vinařství Medek pod hvězdami s výhledem na osvětlené město zahraje cimbálová muzika Ženičky, tajemné chvíle si můžete dopřát při noční prohlídce kaple sv. Rocha, která bude osvětlena svíčkami, a dozvíte se něco i o svatojánských rituálech, bylinách a magických praktikách. Přírodovědné centrum TRNKA při DDM Šikula Uherské Hradiště přichystá aktivity o nočním životě na Rochusu a vypravíme se za netopýry. Během akce oživí členové spolku Čeládka řemeslná expozice skanzenu a autenticky přiblíží, jak se žilo na slovácké vesnici před sto lety. Ve 22.00 promítneme krátký film mladého fotografa a režiséra Lukáše Macha s názvem Odcházení, který se točil také ve skanzenu, po promítání následuje beseda s autorem. Zveme také všechny příznivce romantických letních večerů u ohně – vezměte své hudební nástroje, zpěvníky, dobrou náladu, klidně i něco malého k opečení a přijďte na Rochus strávit kouzelnou letní muzejní noc.

> Otevírací doba

od 18:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Uherské Hradiště
Ulice: Park a skanzen Rochus Uh. Hradiště, Mařatice 1776, 686 05 Uhersk

> Komentáře