Ekocentrum Brniště | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ekocentrum Brniště

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.5  (2x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Ekocentrum Brniště je provozováno Podralským nadačním fondem, zřízeným v roce 2008 společností ZOD Brniště a.s. Pomáháme porozumět přírodě, posílit ohleduplnost a odpovědnost člověka ke krajině, ve které žijeme. Od roku 2013 se věnujeme ekologickému vzdělávání a péči o naše okolí. Zaměřujeme se na environmentální výchovu a zážitkovou pedagogiku. Nabízíme ekologické výukové programy a programy zaměřené na oblast zemědělství pro mateřské, základní a střední školy. Rovněž pořádáme semináře pro pedagogické pracovníky. Tým Ekocentra Brniště se také věnuje rozvíjení komunitního života ve svém okolí, pořádá slavnosti a akce pro veřejnost, stará se společně s obcí Brniště o Stezku hastrmanů a Jezdeckou stezku, které vybudoval a zpřístupnil lidem z okolí. Několikrát měsíčně probíhají v Ekocentru akce pro místní děti a obyvatele (Ekokroužek a relaxační večery). Chcete vědět více o jednotlivých projektech? Přijďte se k nám nebo na námi pořádanou akci podívat! :-)

> Otevírací doba

PO-Pá od 7:00 do 16:00

So-NE zavřeno

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Brniště
Ulice: Brniště 4
Telefon: +420 733 571 057

> Komentáře