Technický svět dětem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Technický svět dětem

> Termín

1.7.2019 - 4.7.2019
22.7.2019 - 26.7.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Mohou děti za týden porozumět technickému světu, který je všude kolem nás? Vědí vaše děti čím se zabývá kartograf a projektant? Prožitkovou formou u nás zjistí jaký je rozdíl mezi prací architekta a inženýra, zahrají si na vodohospodáře a stavitele mostů a věží. Děti naším technickým světem provedeme názorně a jednoduše a na spoustu svých odpovědí si přijdou samy prožitkem. Nebudou jim cizí pojmy jako půdorys, technický výkres, statika, postaví si čističku odpadních vod a nakonec si společně postavíme model tepelné elektrárny a ukážeme si cestu elektrické energie od uhlí po žárovku. Naší ambicí je v dětech vzbudit a rozvíjet zájem o techniku a také je inspirovat pro hraní doma. Dny budou v duchu stavění, techniky, spolupráce, pokusů, vše hravě ... ale hlavně prázdninový režim, nebude chybět pohyb, relaxace a zábava. - S legem a komponenty - hadičky, spojky, světýlka - Čas trávíme venku, máme k dispozici i zastřešené venkovní prostory - Pro holky i kluky S námi zapomenou na tablet ...

> Otevírací doba

9:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5 - Košíře
Ulice: MŠ Duha v Košířích, ul. Trojdílná 18

> Komentáře