15. Family Fest Plzeň | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

15. Family Fest Plzeň

> Termín

15.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

ak už napovídá název, festival je pro vaši celou rodinu. Přijďte na první ročník a nechte své děti pořádně vyřádit v areálu u Sokolovny Bolevec a vnitřním sále. Zábava pro děti a to i pro nejmenší, pro které jsme připravili batolící koutek, který nám vybaví firma Cihličky pro dětičky. Samozřejmostí je mikrovlnná trouba, kojící koutek a přebalovací pult. S Centrum cvrček vyzkoušíte různá cvičení s dětmi všech věkových kategorií. Workshopy o nošení dětí, kojení, zdravé výživě a vhodné obuvi od prvních krůčků. Středisko Volného Času Radovánek vám zábavně pomaluje obličej. Pro zručné děti budou připravené dílničky, kde ukáží svou kreativitu. Děti určitě potěší vystoupení oblíbené kapely Čiperkové a následně její autogramiáda. Z daleké země Lumpačsko přiletí skřítek Lumpína spolu s kamarádem dráčkem. S Culinka a tancohrátky pro děti si můžete zazpívat třeba jak se ze dvora odkutálela brambora Barbora. O vaše plná bříška se postará Klub malých pivovarů a Sokolovna Bolevec. Poté si můžete vychutnat výbornou kávou od Pappa Coffee se sladkou tečku na konec. Můžete se zvěčnit v připraveném foto koutku, kde se na Vás bude těšit fotografka Mama foto. Nesmí chybět spousta soutěží, kde se bude hrát o spoustu cen. V balonkové dílně vám vyrobí z balonku zvířátko, velký kluci a velké holky si ho budou moc vyrobit sami.Nebo to budou moct aspoň zkusit. Zdaleka to není všechno... Máme toho v jednání ještě spoustu.

> Otevírací doba

9:00 - 19:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň
Ulice: Sokolovna Bolevec, Ledecká 333/19

> Komentáře