Vítání prázdnin Nový Jičín & Pavel Callta | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vítání prázdnin Nový Jičín & Pavel Callta

> Termín

28.6.2019

> Hodnocení

1  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

15:00 Vyplouváme 15:05 Piráti z nebes Circus! Dance Studio - představení nového cirkusu http://www.poledancestudio.cz 15:30 Zpíváme lidové písničky Zazpívat nám přijdou děti z novojičínských mateřských škol, pod vedením svých učitelek a sbormistra p. Josefa Zajíčka. 16:45 Zdeněk Polách - Matýsek a jeho kamarádi ZDENEK POLÁCH - břichomluvec, držitel zlatého bzučáku finalista ČS má talent a jeho vystoupení Matýsek a jeho kamarádi. https://www.comedymagic.eu/ 17:15 Improve Yourself - exhibice parkour Profesionální parkourista Lubo se svou skupinou. www.improve-yourself.cz 17:45 Fokus v akci http://www.fokusnj.cz/ 18:15 Richard Nedvěd♠Stand-up Comedy Komik, známý svou “trapnomagií” vám předvede co jste ještě neviděli! http://www.richardnedved.cz/ 19:00 Echo - novojičínská pop kapela 20:00 Pavel Callta - závěrečný koncert nabitého dne! http://www.pavelcallta.cz/ Od 15:00 Workschopy, SVČ Fokus, Circus! Dance studio, Mozaika - Vaše rodinné centrum, ZŠ Komenského 66, a další...

> Otevírací doba

15:00 - 21:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Nový Jičín
Ulice: Masarykovo náměstí

> Komentáře