Spartan Kids Holešov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Spartan Kids Holešov

> Termín

26.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

STG HOLEŠOV pořádá pro děti ve věku 4-11 let trénink formou překážkového běhu Kdy: neděle 26.5.2019 Kde: zámecká zahrada v Holešově, prostor u Hájenky Registrace od 9:00 do 11:00 hod Start dětí 4-8 let od 10:00 hod Start dětí 9-14 let od 11:00 hod Start dětí SPECIÁL KIDS od 11:45 hod Startovné dobrovolné Trasa cca 2 km, cca 20 překážek Kontakt: Kamila Nguyenová 602519495 [email protected] , Eva Hačundová 739624100 Parkování zdarma u koupaliště, skate parku… v žádném případě nevjíždějte autem do zámecké zahrady ! Opět zveme všechny děti ve věku od 4 do 14 let na spartanský trénink formou překážkového běhu do prostředí zámecké zahrady v Holešově… děti si ve startovních vlnách proběhnou trať v délce zhruba 2 km a vyzkouší si nejrůznější překážky, ať už přírodní nebo uměle vytvořené. Na každém stanovišti bude dospělý,který dětem případně pomůže, nasměruje dál na trať, překážku vysvětlí… Budou startovat ve vlnách rozdělení dle věku a v mezičase budou moci využít workoutový prostor, kde pro ně budou přichystány některé z překážek k vyzkoušení. Pitný režim dětí na trati zajištěn, kompletní převlečení a přezutí a malý ručník sebou . Každé dítě musí mít sebou doprovod v podobě rodiče nebo zákonného zástupce a přinese si sebou předem vyplněný a podepsaný Přihlašovací formulář. Formulář bude k dispozici i na místě, předejdete ale čekání a vyplňování na místě. PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ ZDE: https://docs.google.com/document/d/1FCAwlK5hoQzObOiUP3FHGyXsVVSYpu4uzsXjmRioTPQ/edit?usp=sharing Závěrečná vlna bude patřit hendikepovaným dětem, které na jim přizpůsobenou trať vyběhnou s doprovodem a pokusí se tak zdolat překážkovou dráhu podobně jako děti za Spartan speciál… podpořte je v jejích startu pomozte jim vybojovat finisherskou medaili…!!!

> Otevírací doba

9:00 - 12:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Holešov
Ulice: Zámecká zahrada v Holešově, prostor u Hájenky

> Komentáře