Zábavné odpoledne pro rodiny s dětmi | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zábavné odpoledne pro rodiny s dětmi

> Termín

25.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Plavecká škola Uherské Hradiště ve spolupráci se SPORTRELAX Holešov pořádá Zábavné odpoledne pro rodiny s dětmi s ukázkou branného plavání a záchrany tonoucího. Na plaveckém bazéně Sportrelax v Holešově pro vás připravujeme netradiční sobotní odpoledne s ukázkou branného plavání a záchrany tonoucího. Hry, závody, soutěže, zábava a společná výuka dovedností, které můžete u vody potřebovat. Prezentace: 12:30 – 12:50 hodin ve vestibulu Sportrelax Holešov (po uvedeném čase bude bazén pro veřejnost do 15.00 hodin uzavřen) Informace: Ředitel Plavecké školy UH – 731 555 001, [email protected] Zástupce ředitele – 737 240 242, [email protected] Zábavné odpoledne je určeno pro rodiny s dětmi ve věku od 6 do 15 let. Účastníci zábavného odpoledne neplatí vstupné. Časový harmonogram: 12:30 – 12:50 Prezentace rodinných týmů 13:00 Zahájení zábavného odpoledne, ve druhé části programu budete moct využít plavecký bazén včetně zábavného bazénu a tobogánu 15:00 Ukončení zábavného odpoledne, vyhodnocení

> Otevírací doba

13:00 - 15:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Holešov
Ulice: Sportrelax Holešov

> Komentáře