Den dětí s královopolskou radnicí | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Den dětí s královopolskou radnicí

> Termín

2.6.2019

> Hodnocení

3  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Další ročník oslavy Mezinárodního dne dětí v Králově Poli je v plné přípravě. Městská část Brno-Královo Pole ji ve spolupráci se Sborem dobrovolných hasičů letos uspořádá v neděli 2. června v parku na Slovanském náměstí od 14 do 18 hodin. Královopolští dobrovolní hasiči pro děti připraví řadu atraktivních disciplín, za jejichž splnění pak obdrží odměnu. V jiné sekci budou připraveny úkoly i z oblasti luštění a kvízů. I letos program pamatuje i na ty, kdo se soutěží nezúčastní-těšit se můžete na program na pódiu- divadlo Kamarádi zahraje představení Kamarádi v Pohádkové školce, proběhne Bubbleshow a v plánu je dětská diskotéka. Pro všechny, kdo dávají přednost jiným aktivitám, budou k dispozici skákací hrady a soubor heren. Starší děti si budou moci vyzkoušet dětskou horolezeckou stěnu a biatlonovou střelnici. A navíc výtvarné dílny, jízda na koních, občerstvení-to vše bude 2. června na Slovaňáku.

> Otevírací doba

14:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Slovanské náměstí

> Komentáře