Pro rodiče s dětmi / host Kateřina Olivová | Seznamka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pro rodiče s dětmi / host Kateřina Olivová | Seznamka

> Termín

17.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Seznamka je nový pravidelný formát, který tentokrát poprvé věnujeme rodičům s dětmi. Dopolednem provede matka, umělkyně a zakladatelka Kojící guerilly Kateřina Olivová. Seznamka pro rodiče s dětmi je příležitostí setkat se, vzájemně se podpořit, sdílet čas, nápady, radosti i strasti a předat si zkušenosti. Ve veřejném, inspirujícím, aktivizujícím a zároveň bezpečném prostoru galerie. Společně se snažíme vytvořit komunitu rodičů s dětmi s podobnými zájmy. Prvním hostem je osobitá umělkyně a statečná bojovnice za přirozené a dlouhodobé kojení Kateřina Olivová. Galerie má bezbariérový vstup, přebalovací pult, koberec na hraní, relaxační prostor. Kateřina Olivová (*1984) je umělkyně, performerka, kurátorka, laktační poradkyně a matka. Absolvovala Ateliér tělového designu (pod vedením Jany Prekové a poté Lenky Klodové) na FaVU VUTv Brně a v současnosti pracuje na svém doktorském výzkumu na téma Umění a mateřství (také u Lenky Klodové). Čerstvě vede Ateliér nových médií 2 na AVU v Praze. Věnuje se tématům tělesnosti, sexuality, feminismu, emocí a vztahů, mateřství či kojení. Pracuje hlavně v médiu performance, někdy ve spojení s videem nebo fotografií. Založila Kojící guerillu, aktivistickou skupinu propagující kojení, a společně s Darinou Alster Mothers Artlovers, podpůrnou skupinu pro matky umělkyně. Je jednou z kurátorek a kurátorů Galerie Umakart, bienálně pořádá performance festival VYTVRZENÍ, založila a kurátorovala galerii Krása a další výstavní projekty. Žije a pracuje v Brně a v Praze.

> Otevírací doba

10:00 - 12:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Janáčkova 22
Telefon: +420702206099
E-mail: [email protected]

> Komentáře