Hejnické slavnosti | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hejnické slavnosti

Foto: .

> Termín

4.7.2020-5.7.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Opět se můžete těšit na řemeslný jarmark v prostoru parčíku před kostelem, který zde nabídne nádhernou oázu pohody a klidu s krásnými důkazy toho, že v Čechách stále máme šikovné lidské ruce, které vám dokáží nabídnout i něco jiného než levné napodobeniny kvalitních produktů. Od lunaparku na parkovišti vedle základní školy se až k bazilice potáhne přes celou ulici stánkový prodej všeho druhu tak, jak to na správné pouti má být. Součástí slavností bude i instalovaná výstava fotosoutěže na téma "Černobílé Hejnice". Na centrálním místě před bazilikou vznikne veliké kulturní centrum, které mimo velikého pódia nabídne pro pohodlí návštěvníků velkokapacitní stany, sezení se stoly a hlavně spoustu druhů občerstvení. Hangárové stany poskytnou přístřeší před případným horoucím sluncem a nebo dotěrnými kapkami deště pro velkou spoustu návštěvníků, proto není důvod bát se rozmarů počasí a nedorazit do Hejnic. Na pódiu se v průběhu obou víkendových dnů vystřídá celá plejáda známých i méně známých umělců, kteří přijedou pobavit návštěvníky Hejnických slavností. Součástí programu je také promítání filmů v přilehlém kině. Vstupné pouze na sobotní kulturní program, v neděli je vstup zdarma. VYSTOUPÍ UDG, Fešáci, TH!S, Malalata, Barock a Adam Malík, Nevereš - Cocoman, Dr.Kary, MessenJah a další. Během dvou letních dnů, kdy se každoročně vracela do Hejnic tradiční pouť, nabízíme občanům a návštěvníkům města široké pole zábavného programu a kulturních zážitků. Informace o vstupenkách - Nebo u paní Zoreníkové na MěÚ Hejnice, tel 483 034 010, [email protected] Přijďte prožít letní víkend do nádherného podhůří jizerských hor s neopakovatelnám výhledem a pohodovým nádechem tradiční akce.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Hejnice
Ulice: Hejnice

> Komentáře