Červnové kurzy v kreativní dílně Aladine voní létem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Červnové kurzy v kreativní dílně Aladine voní létem

Foto: Zuzana Rybářová

> Termín

07.06.2019-09.06.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Přijďte si zhotovit stylovou rodinnou kuchařku nebo prázdninový deník. Vyrábět se budou i originální trička s motivy motýlů a rozkvetlé zahrady, vtipné lamí triko nebo námořnické na pořádnou vodáckou plavbu! V dalších červnových kurzech si můžete vyzkoušet techniku Gelli plate nebo si příjemně odpočinout u Relaxačního kreslení. V pátek 7. 6. (17:00 - 21:00) můžete navštívit kurz Speciál – Inkoustové Gelli plate. Ani ti, kdo tuto techniku znají, se nudit nebudou – místo akrylových barev se naučí, jak pracovat na gelové podložce s inkousty. Rovněž v pátek večer 7. 6. (17:00 - 20:30) bude probíhat kurz Marina – pruhovaná trika. Pomocí šablon vytvoříte hlavní motiv, přidáte nažehlovací nálepky a vše propojíte do jednoho celku pomocí razítek, kontur a dalších efektů. Podobný kurz se koná i v sobotu 8. 6. (9:30 - 13:00): Marina – vlastní pruhy. V dalším kurzu Mramorová černá a nažehlovačky, který proběhne v sobotu 8. 6. (14:00 - 17:30), si díky speciálnímu spreji vyrobíte tašku a triko s originálním mramorovým efektem! Kurz Rodinná kuchařka se uskuteční 8. 6. (9:30 - 13:30) a pod vedením Magdy Gieslové si vytvoříte opravdu stylovou kuchařku. Dřevěná krabička na recepty se nabarví akrylem, metalickými barvami, zvýrazní 3D pastami a celý dojem vynikne díky patinovacímu vosku. Taktéž v sobotu 8. 6. odpoledne (14:00 - 18:00) si můžete přijít vyrobit Cestovní – prázdninový deník. Jak lépe zaznamenat vzpomínky, než do vlastnoručně vyrobeného deníku! Další prázdninový deník si můžete vyrobit díky kurzu Travel log – cestovatelský záznamník. Ten bude probíhat v neděli 9. 6. (9:30 - 13:30), opět pod vedením Magdy Gieslové. Základ desek bude ze staré knížky, který si přetvoříte dle své fantazie. Vnitřek bude z různých druhů papíru – akvarelový, jemný pavučinkový a novinový. Pokud si chcete užít letní neděli skutečně odpočinkově, přijďte 9. 6. (15:00 - 17:30) do kurzu Relaxační kreslení – Od čárky k obrázku. Tuto techniku lze využít na dekorování krabiček, papírů, textilu nebo třeba tenisek. Tutéž neděli 9. 6. proběhnou ještě dva textilní kurzy s lektorkou Irenou Slavíkovou, ze kterých si odnesete krásná a originální trička. Dopoledne (9:30 - 13:00) kurz Lamy, kde se opět odrazí Aptákovský humor, a kde využijete nová razítka StampoTextile s motivem lamy. Odpoledne (14:00 - 17:30) se pak můžete těšit na kurz Motýlí zahrada. Kurz bude v romantickém duchu motýlů a květin. Takové tričko je v létě nepostradatelné! Místo: Římská 12, Praha 2 - Kurzovna Aladine Aktuální program a více informací najdete na webu. Kurzy mají akreditaci MŠMT.

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 2
Ulice: Římská 12
Telefon: +420 603 974 047
E-mail: [email protected]

> Komentáře