HANÁCKÝ DEN | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

HANÁCKÝ DEN

> Fotogalerie

> Termín

18.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Město Kroměříž ve spolupráci s Domem kultury a ZUŠ Kroměříž pořádá v sobotu 18. května od 10.00 do 17.00 na Hanáckém náměstí v Kroměříži již čtvrtý ročník Hanáckého dne, směřujícího k podpoře hanáckého folklóru ve městě i jeho okolí formou prezentací souborů, krojů, zvyků a obyčejů, tvůrčích dílen i regionální gastronomie. V bohatém kulturním programu vystoupí dětské folklórní soubory například Malý Hanáček z Kroměříže, Zrníčko TYMY Všetuly, Chropyňáček, Klebetníček, Hulíňáček či Hanácké šponti; dále účastníci soutěže "O Hanáckyho kohóta" i dospělé folklórní soubory Hanácká beseda z Kojetína, Hanácký folklórní soubor Kosíř a Hanáci z Hulína. Během dne vystoupí dechová muzika Zdounečanka s Hanáckou besedou i samostatným programem, k tanci a poslechu zahraje i cimbálová muzika Dubina. Nebude chybět pozdrav ze spřáteleného slovenského města Rožumberok s vystoupením dětského folklórního souboru DFS Liptáčik. Pro návštěvníky je připravena tvůrčí dílna s ukázkou žehlení krojů či vázání šátků. Nedílnou součástí Hanáckého dne bude samozřejmě Hanácké jarmark s nabídkou produktů od regionálních výrobců. Hanáckým dnem bude provázet hudební redaktorka Radia Proglas a Českého rozhlasu Brno MgA. Kateřina Kovaříková. Akce je zdarma. V případě nepříznivého počasí bude Hanácký den přesunut do prostor Domu kultury v Kroměříži. Program Hanáckého dne: 10.00 – 17.00 Hanácký jarmark 13.00 – 13.20 hraje Zdounečanka 13.20 – 13.30 oficiální zahájení Hanáckého dne 13.30 – Hlavní program – ve kterém vystoupí: * Folklórní soubor Klubíčko Kroměříž * Zrníčko TYMY Všetuly * Lidový soubor Chropyňáček – ZUŠ Kroměříž * Malý Hanáček MŠ Kollárova Kroměříž * Kulturní Sdružení Omladina Martinice * DFS Klebetníček * Kulturní Sdružení Omladina Martinice * Hulíňáček * Hanácké šponti, Kroměříž * Hanácký folklórní soubor Kosíř * Hanáci z Hulína * Hanácká beseda Kojetín * Vystoupení účastníků soutěže „O Hanáckyho kohóta“ * Vystoupení dechové muziky Zdounečanka s Hanáckou besedou * Vystoupení dechové hudby Zdounečanka * Vystoupení cimbálové muziky Dubina * Pozdrav z partnerského města Ružomberok - vystoupení DFS Liptáčik

> Otevírací doba

od 10:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Kroměříž
Ulice: Hanácké náměstí

> Komentáře