Festival rodiny | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Festival rodiny

> Termín

11.5.2019 - 19.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V průběhu pěti týdnů od 11. 5. do 19. 6. (tedy v období, kdy se slaví Den matek, Mezinárodní den rodiny, Den dětí či Den otců) připravují mateřská centra Sítě pro rodinu ve všech krajích republiky programy pro jednotlivé členy rodiny nebo naopak společně pro členy rodiny všech generací. Tuto činnost jsme se rozhodli zvýraznit celorepublikovým Festivalem rodiny, který bude oslavou rodiny napříč celou Českou republikou. Předpokládáme, že v daném období proběhne více než 200 různých akcí. Klíčovou událostí v Praze bude 18. května sobotní zahradní slavnost v parku na Žofíně, jejímž smyslem je oslavit rodinu jako takovou a současně motivovat rodiny, aby společně zasedly k jednomu stolu (respektive na jednu deku), aby si jednotliví členové povídali bez koukání do mobilních telefonů, relaxovali, bavili se, poslouchali kapely a pozvané hosty a na místě v informačním stanu také měli možnost dozvědět se něco víc o Síti pro rodinu a jejím poslání. Tato akce bude probíhat ve spolupráci s mezinárodním hnutím Rotary International, které bude v daném termínu oslavovat 20 let existence v České a Slovenské republice. Obě organizace se totiž dohodly na vzájemné podpoře a propagaci dvou silných myšlenek, které u nás více než dvě desetiletí prosazují mnoha různorodými aktivitami a kterými se snaží o zlepšení života v české občanské společnosti: Služba na prvním místě (Rotary) a Posilujeme hodnotu rodinu (Síť pro rodinu). Obě organizace také vytvářejí celorepublikovou síť, ať už prostřednictvím klubů či mateřských center, které vzájemně spolupracují, inspirují se a sdílejí své zkušenosti a jsou příkladem smysluplného sdílení a spolupráce i užitečnosti neziskových organizací jako takových.

> Otevírací doba

Dle programu.

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Truhlářská 24
Telefon: +420 602 178 882
E-mail: [email protected]

> Komentáře