Pony-farma | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pony-farma

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

1.3  (3x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Je malá rodinná stáj nedaleko městečka Miletín v malebné krajině Podzvičinska. Rádi bychom Vás postupně seznámili s tím, čím se zabýváme. Jezdci i nejezdci z okolí si zde přijdou na své. Možnost občasného ježdění na jízdárně, nebo vyjížďky s vodičem do přírody. Pokud nejste zrovna nadšenci ježdění a raději máte pevnou půdu pod nohama, můžete si zde zapůjčit poníka nebo oslíka, který vás bude doprovázet toulkami okolní krajinou. Jako stáj máme taky vlastní jezdecký klub, který je otevřen všem věkovým kategoriím. Parťáky malých jezdců jsou shetlandští poníci, kteří jsou malí vzrůstem, ale velcí srdcem a pro děti ideální společníci pro jezdecké začátky. Pro větší děti tu máme haflingy, původně rakouské plemeno, které si našlo oblibu u mnoha chovatelů z celého světa hlavně díky svému všestrannému využití a klidnému charakteru a jsou vhodní jako taková mezistanice mezi poníkem a vysokým teplokrevným koněm. Koňodovolená, tak se jmenuje projekt, který bychom do budoucna ještě dále rozšířili. Jedná se o dovolenou v sedle, buďto s vaším, nebo zapůjčeným čtyřnohým parťákem. Ustájení pro koně nabízíme boxové nebo pastevní. Přes léto pořádáme jezdecké kurzy, jak pro začátečníky, tak i pokročilé jezdce. Děti se zde učí, jak se mají správně o koně starat a co všechno obnáší mít vlastního koně. Každý turnus je vždy od soboty do soboty. Pro 10-15 dětí z důvodu, aby byl pro každého zajištěn individuální přístup. K areálu patří také dva penziony. Penzion Lika, který je přímo v areálu stájí. Zde si přijdou na své hlavně milovníci zvířat. Strávit dovolenou ve výběhu s poníky a drbat oslíka za ouškem je pro některé vysněným odpočinkem. Na své si tu přijdou všechny věkové kategorie. Součástí je i bazén s dětským hřištěm a venkovní posezení s grilem. Druhý penzion Růžovka je zaměřený spíše na klidnou dovolenou s do budoucna vybudovaným welness. Tento penzion se nachází ve vedlejší nedaleké osadě Růžovka, která je přibližně 2 km od Úhlejova. Je to krásná samota, kde jak by někteří řekli, dávají lišky dobrou noc. Hostům obou penzionů nabízíme projížďky na koních. Pestrý je i výběr možných výletů do okolí. Nejoblíbenější zůstávají Zoologická zahrada ve Dvoře Králové a Stezka K.J. Erbena v nedalekém Miletíně.

> Otevírací doba

Dle domluvy

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Úhlejov 41
Ulice: Úhlejov 41
Telefon: 733126294
E-mail: [email protected]

> Komentáře