Plzeňské dvorky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Plzeňské dvorky

> Fotogalerie

> Termín

18.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Plzeňské dvorky není akce jen pro cizince, aby se podívali tam, kam by se za běžných okolností nikdy nedostali. Plzeňské dvorky jsou hlavně pro domácí, aby trochu zapochybovali o znalostech svého rodného města a aby se nechali polapit jeho tajemstvím. V historickém centru západočeské metropole se ukrývá řada tajemných zákoutí, dvorečků a dvorků, které obsahují někdy až překvapivé vybavení jako je chlebová pec nebo studna. V sobotu 18. května se veřejnosti potřetí otevřou dvorky v srdci města Plzeň. Koncept akce zůstane zachován. Lidé se budou moci zcela zdarma podívat do míst, která znají, i do těch, kam se běžně nepodívají, a to zcela zdarma. Na některých dvorcích bude připraven doprovodný program, několikrát denně se uskuteční komentované prohlídky.

> Otevírací doba

10:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň

> Komentáře