Den otevřených dveří v továrně na šicí stroje | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Den otevřených dveří v továrně na šicí stroje

> Termín

15.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

MINERVA BOSKOVICE, a.s. je špičkovým výrobcem průmyslových šicích strojů, který vytváří v boskovickém regionu celou řadu zajímavých pracovních příležitostí. Nejedná se čistě jen o výrobní podnik, ale o společnost s dostatečně zkušenou vývojovou základnou s odborníky v nákupu i prodeji. Šicí stroje vyráběné v MINERVĚ BOSKOVICE, a.s. jsou používány renomovanými značkami (Baťa, Adidas, RIEKER, GABOR, RICOSTA, MEINDL, Högl, ARA, LLOYD a mnoho dalších) jako nezbytný pomocník pro výrobu jejich produktů. Díky podpoře z fondů EU může firma zavádět inovace do sériové výroby, rozšiřovat výrobní kapacity a tím zvyšovat svou konkurenceschopnost na domácím i mezinárodním trhu. Na co se můžete těšit? MINERVA BOSKOVICE, a.s. zajistí mimořádný sobotní provoz (alespoň čátečný) za účelem zpřístupnění výrobních provozů pro zájemce o exkurzi v rámci komentované prohlídky. Účastníci projdou 3 hlavní provozy dle výběru MINERVY BOSKOVICE, a.s., které jako celek představí celý výrobní proces průmyslových šicích strojů. Při vstupu do areálu bude otevřen také showroom, kde si budete moci samostatně prohlédnout nejrůznější typy vyráběných průmyslových šicích strojů, včetně historických. Komentované prohlídky se konají každou hodinu od 10:30 do 15:30, trvají 50 minut a z kapacitních důvodů je nutné se předem registrovat. Prezentace dalších projektů: Evropské fondy pomáhají i na jiných místech. Na akci vám představíme jiné úspěšné projekty, které zlepšily kvalitu života v Jihomoravském kraji. Aktivity pro děti i dospělé: Po celý den se budete moci zapojit do aktivit a soutěží o drobné ceny a také zhlédnout hudební a taneční vystoupení ZUŠ Boskovice. Registrace budou spuštěny 15. 5. 2019.

> Otevírací doba

10:00 - 17:00
rezervace předem

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Boskovice
Ulice: Sokolská 1318/60

> Komentáře