Nejlokomotivovatější lokomotiva | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Nejlokomotivovatější lokomotiva

Foto: ProDivadlo Praha

> Termín

17.10.2019 - 21.10.2019
16.11.2019 - 18.11.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Jedna z nejoblíbenějších pohádek současné doby Nejlokomotivovatější lokomotiva pro děti od 3 do 11 let hraná v krásném secesním sále pražského Hlavního nádraží. Unikátní zpracování Pohádek o mašinkách se sedmi vlakovými soupravami a marionetami. Nejvyšší pan železničář si nechá od černokněžníka Zababy vyrobit tu největší, nejdražší a nejlokomotivovatější lokomotivu na světě. A co se z takové lokomotivy může ještě stát? Co na to řekne pan Blahoš a co udělá Šišinka? Vystupují zde známé postavičky (loutky), jako je černokněžník Zababa, Nejvyšší pan železničář, pan Blahoš, pokladník Vašek a holčička Šišinka s tatínkem. Ta vyřeší problém Nejvyššího pana železničáře: „Co s nejlokomotivovatější lokomotivou, když na nádraží jenom překáží, nikam se nevejde a žádné koleje ji neunesou?“ Pro mimořádný zájem dětí i dospělých jsme vytvořili i další díly. Hrajeme zatím 1. a 2. díl. V představení se střídají herc i: Jiřina Vacková / Kryštof Nohýnek/ Martin Bohadlo / Tomáš Pospíšil, hlas Zababovi propůjčil Jiří Lábus Společnost ProDivadlo hraje v kulturním sále stanice Praha-hlavní nádraží. Popis cesty do kulturního sálu: Z odjezdové haly hlavního nádraží vyjedete po jezdících schodech do historické budovy secesní Fantovy kavárny a vydáte se doprava. Projdete chodbou, na jejímž konci je směnárna. Nalevo od směnárny je vchod do provozní budovy Českých drah. Do těchto dveří vejdete a vystoupáte po schodišti do druhého patra, kde zahnete do dveří doprava. Hned poté se ocitnete na chodbě, na které zahnete doleva. Pak půjdete rovně několik kroků, dokud nedojdete do vámi hledaného kulturního sálu. (Těsně před sálem se ještě nachází šatna a toalety). Potřebujete-li pomoct s kočárkem do schodů, kontaktujte nás na tel. čísle: 607 436 956.

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 2-Vinohrady
Ulice: Wilsonova 300/8, Fantova budova, kulturní sál stanice Praha-hlav
Telefon: 607 436 956
E-mail: [email protected]

> Komentáře